Kariera

Parama Group to grupa spółek obecna od kilkunastu lat na rynku. Nasze spółki działają głównie w obszarze zarządzania nieruchomościami, budownictwa, obsługi technicznej i pośrednictwa.

Oferujemy pracę dla najlepszych ludzi z rynku. Co to oznacza? Zależy nam na osobach, które są otwarte na nowe rozwiązania i pomysły, mają zdolność szybkiego uczenia się, nie lubią stać w miejscu i chcą pracować w naprawdę dynamicznie rozwijającej się firmie.

Proces rekrutacji przebiega następująco:

Etap I – Ogłoszenie rekrutacyjne. Każdy proces zaczyna się od publikacji ogłoszenia w zakładce „Kariera” oraz w wybranych źródłach zewnętrznych (np. portal internetowy/portal społecznościowy, wydanie gazety lokalnej, studenckie biura karier).

Etap II – Wybór aplikacji. Dla wielu kandydatów jest etapem decydującym. Zadbaj o to, żeby przesłane przez Ciebie dokumenty były starannie przygotowane. Pamiętaj, że w przesłanej przez Ciebie aplikacji musi być zgoda na przetwarzanie danych osobowych o poniższej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Etap III – Rozmowa kwalifikacyjna. Przypomnij sobie ciekawe zadania i projekty, w których brałaś/brałeś udział. Przygotuj sobie pytania do rekrutującego – podczas rozmowy na pewno będzie okazja by je zadać. Nie spóźnij się, a jeśli nie możesz przybyć na spotkanie w umówionym terminie – poinformuj nas
o tym telefonicznie, na pewno uda nam się znaleźć jakieś rozwiązanie. Szanujemy kandydatów, którzy szanują nas.

Etap IV –  Test praktyczny. Po pozytywnym wyniku rozmowy kwalifikacyjnej zostaniesz zaproszona/zaproszony do rozwiązania testu sprawdzającego wiedzę i kompetencje dla danego stanowiska.

Etap V –  Ostateczny wybór współpracownika. Ostatnim etapem jest spotkanie z przełożonym. Dbamy o to, by dany kandydat spotkał się przynajmniej
z dwoma osobami, aby mieć pewność, że nasza ocena jest obiektywna.

hot3 Gorące oferty  hot3

Wyszukiwarka ofert